Suundume tagasi algbaasi – meie juuksed väärivad sama tähelepanu, mida pöörame nahahooldusele. Me kõik sooviksime tuua koju kaasa selle meeldejääva salongikogemuse ja lisada igapäevarutiinile enamat, mis võib esialgu tunduda raisatud ajana aga samas võib austada meie juukseid ja muuta selle “rutiini” hoopiski naudinguks.

Šampooni valikul tuleb arvestada aga naha ja juuste vajadusi ning iseärasusi – mis väljenduvad iga toote omadustes. Selles postituses avastame koos kolme kohustuslikku Pihlip Martins’i šampooni ja nende eripärasi.

Calming Wash – detoksifitseeriv šampoon

Calming Wash šampoon on mürkaineid tõrjuv ja rahustav šampoon, mis aitab tasakaalustada kuiva, kõõmast või muul moel probleemset peanahka. Looduslikke ja pehmendavaid aktiivseid toimeaineid sisaldav šampoon normaliseerib ja puhastab peanaha õrnalt. Sisaldab taimset päritolu pindaktiivseid aineid.

Calming Wash šampoon on ideaalne, kui vajate õrna puhastamist ja soovite tasakaalustada oma peanahka, millel võib esineda kõõma või soovite lihtsalt leevendanda punetust ja kuivsust.

Purifying Wash – puhastav šampoon

Purifying Wash šampoon on sügavuti puhastav šampoon rasusele ja probleemsele peanahale. Spetsiaalse retsepti alusel valmistatud šampoon toetab liigse rasu eemaldamist, leevendab sügelust ja stimuleerib peanaha hapnikuga varustamist, ennetades juuste väljalangemist. Mündi, eukalüpti ja teepuu õlid annavad meeldiva elamuse ning värske peanaha. Sisaldab taimset päritolu pindaktiivseid aineid.

Babassu Wash – volüümi andev pesu

Babassu Wash on volüümi andev šampoon, mis puhastab õrnalt ja soodustab peanaha niisutamist, andes juustele volüümi ja sära alates esimesest pesukorrast.

See on täidetud looduslike antioksüdantide ning pehmendavate ja elustavate toimeainetega, nagu orgaaniline babassuõli, orgaaniline punase viinapuu ekstrakt ja orgaaniline achillea ekstrakt.

Babassu Wash on ideaalne šampoon, kui sul on õhukesed ja keemiliselt töödeldud juuksed ning vajad volüümi ja sära. Kui sinu juuksed on elektrit täis, sobib see šampoon sulle suurepäraselt, kuna sellel on elektrostaatiline kontroll.

Categories: Juuksehooldus

Jaga