Profitooteid saavad osta registreerunud ja meie poolt kinnitatud ettevõtted. Logi sisse või registreeru siin.

Colorganics 2.0

Colorganics 2.0 sisaldab uuenduslikku tipptasemel lahendust. Koostatud glükoosiga, mis tungib sügavale juuksekooresse, toetades kahjustatud keratiini struktuuri, tugevdades ja taaselustades juukseid.

My.Colors

My.Colors on värvide iluhooldus kõikidele juuksetüüpidele. Selle taimsed väärtuslikud toimeained annavad professionaalseid tulemusi ja tagavad valgete juuste täieliku katvuse.

My.Lightener

Avasta helestamispulbrid- ja kreemid, mis pärsivad kollaseid toone ning tagavad parima helestamisastme, sealhulgas austades kapillaaride struktuuri.

My.Activators

Keratiin ja teised toitained kaitsevad juukseid värvimise ajal. Spetsiaalne kreemjas koostis muudab värvisegu homogeenseks ja kompaktseks, et see ei tilguks.

My.Liberty

Liberty süsteem on loodud, et uuendada klassikalist keemilise loki kontseptsiooni, vastates nende meeste ja naiste vajadustele, kes soovivad tänapäeval vaba ja loomulikku stiili, pöörates alati tähelepanu oma juuste tervisele. Austab juukseid ja garanteerib kiire ja kauakestva tulemuse.

My.Keratin

Suure jõudlusega taastav hooldus, mis jätab juuksed pehmeks, täidlaseks, siidiseks ja sametiseks. See muudab kodus juuste käsitlemise lihtsaks, lühendades juuste sättimiseks kuluvat aega ning pikendades kestust ja püsivust.

Professionaalsed hooldused

Erinevad tooted professionaalsete hoolduste tarbeks.