Kas teadsid, et sinu juuste tervis ja ilu võib sõltuda õhusaastest?

Meie kiire elustiil toob meid igapäevaselt kokku suitsu, sudu ja peene tolmuga, mis paratamatult meie nahale ladestub, põhjustades ärritust ja muutes juuksed raskeks, luduks ja tuhmiks.

Peanaha niisutamiseks ja kaitsmiseks saaste eest, muutes juuksed tervemaks ja säravamaks, soovitame kasutada Philip Martin’si Moringa sarja, mis koosneb kolmest spetsiaalselt koostatud tootest: Moringa Wash šampoon, Moringa Rinse palsam ja Moringa Curl kauapüsiv geel.

Moringa sari
Põgene õhusaaste eest

Moringa sari on Philip Martin’si saastevastane süsteem, mis paistab silma Moringa Oleifera ekstrakti kõrge kontsentratsiooni poolest: aktiivne toimeaine, mis inspireeris tootesarja nime.

Indiast pärit Moringa Oleifera on tuntud pehmendavate, antioksüdantsete ja niisutavate omaduste poolest ning seda peetakse suurepäraseks sudupüüdjaks: see imab endasse toksiine, tugevdades selle puhastavat ja kaitsvat toimet, hõlbustades seega mikroosakeste eemaldamist.

Avastame koos Moringa sarja süsteemi tooteid tugevamate, kergemate, läikivamate ja saaste eest kaitstud juuste jaoks:

Moringa Wash šampoon

Moringa Wash on kaitsev saastevastane šampoon, mis puhastab õrnalt ja põhjalikult peanahka ja juukseid. Moringa Oleifera ekstrakt koos Organic Aloe Barbadensise ekstrakti ja Organic Viola Tricolor ekstraktiga eemaldab sudu, toksiinid ja saasteainete põhjustatud mustuse: tõeline kaitseefekt.

Kandke väike kogus Moringa Washi peopesale ja emulgeerige. Kanna šampoon sõrmeotstega märjale peanahale ja masseeri ringjate liigutustega õrnalt vereringe aktiveerimiseks. Loputa hoolikalt ja vajadusel korda.

Moringa Curl lokke defineeriv geel

Moringa Curl geel on ideaalne toode pehmete ja loomulike lokkide kujundamiseks ja määratlemiseks ilma juukseid koormamata. See tihendab juuksekiu, muutes juuksed niiskuse suhtes vähem tundlikuks ja hoides ära kahuse efekti.

Pärast juuste pesemist kanna peopesadele vastavalt oma juuste pikkusele väike kogus geeli. Kanna toode niisketele juustele ja jätka soovitud soenguga. Soeng püsib kaua.

Moringa Rinse palsam

Moringa Rinse palsam on ideaalne niisutav mask, mis distsiplineerib, tasakaalustab ja kaitseb juukseid saaste eest. Pärast šampooniga pesemist kanna rätikukuivadele juustele kogu pikkustele väike kogus Moringa Rinse palsamit. Jäta toode mõneks minutiks mõjuma ja seejärel loputa hoolikalt.

Lainelised, lokkis või õhukesed juuksed?

Igal juuksetüübil on oma vajadused ja eripärad ning on oluline valida konkreetsed tooted ja saastevastased hooldused mis ühilduvad meie vajadustega.

Lainelised või lokkis juuksed

Moringa Wash šampoon, Moringa Rinse palsam ja Moringa Curl lokke defineeriv geel, mida soovitame kasutada sünergias ühe hooldusena, sobivad ideaalselt lainelistele ja lokkis juustele.

Need tooted niisutavad juukseid sügavuti, ilma neid koormamata, suurendavad juuste elastsust ja muudavad niiskuse kõikumiste suhtes vähem tundlikuks, vältides nii kräsuefekti teket. Lokk säilitab oma mahu ja lokk saab tagasi oma loomuliku ilu.

Õhukesed ja peenikesed juuksed

Moringa Wash šampooni ja Moringa Rinse palsami kombineeritud toime on samuti ideaalne saastevastane hooldus õhukestele ja õhukestele juustele. Need puhastavad ja niisutavad juukseid sügavuti ilma juukseid koormamata, andes neile volüümi ja sära.

Moringa sarja abil saavad juuksed tagasi oma energia: sari, millel on sudu püüdev jõud.

Categories: Juuksehooldus

Jaga