Päikesepaistelised päevad, üha soojem temperatuur ning esimesed nädalavahetused linnast väljas.

Varsti saab ametlikult ja pidulikult avada suvehooaja ning naha kaitsmine kvaliteetse päikesekaitsega muutub hädavajalikuks.

Õige kaitse korral saab päikese võtmisest taastav lõõgastus ja meie heaolule pühendatud ajahetk.

Tervitused päikesevalgusele ☀️

Tõhusa kaitse ja kauakestva päevituse tagamiseks on Philip Martin’s koostanud Sun System Protection’i: päikesekaitse sarja, mis on pühendatud meie naha ja juuste heaolule.

Sun Tan Butter SPF 15 ja kaks päikeseemulsiooni Sun Tan SPF 50 ja Sun Tan Mineral SPF 30 kaitsevad meie nahka kahjustavate UVA ja UVB kiirte eest, soodustavad pidevat niisutust ja annavad meile ühtlase kuldse jume.

Need kolm Sun System Protection tootesarja kuuluvat toodet jagavad kvaliteetset ning suure jõudlusega koostist, mis on rikastatud funktsionaalsete ja looduslike toimeainetega ning neil on erinevad omadused ja kaitsefaktorid (SPF), mis vastavad kõikidele vajadustele ja nahatüüpidele.

Kuidas valida endale kõige sobivam päikesekaitse?

Tehes kindlaks oma naha fototüübi.

Kaitse enda nahka päevitamisel

See, kuidas me päikesekiirgusele reageerime, sõltub meie nahatüübist ning mistõttu on oluline valida õige toode teadlikkuse ja ettevaatusega: hele ja tundlik nahk reageerib päikesekiirtele rohkem kui tumedam ja vastupidavam nahk, mis on loomult paremini kaitstud.

Alates meie jume värvist, silmadest, juustest, tedretähnide olemasolust või puudumisest ja päevitusvõimest on võimalik kindlaks teha meie naha fototüüp ja vastav kaitsefaktor, mis sobib kõige paremini meie naha kaitsmiseks.

SPF50 Sun Tan sprei 100ml

Sun Tan SPF 50 on päikesekaitseemulsioon, mis pakub kõrget, täielikku ja tõhusat kaitset UVA ja UVB kahjustuste ning fotooksüdatsiooni eest ning on ideaalne toode naha terviklikkuse säilitamiseks ja päikese eeliste ohutuks nautimiseks.

Kerge, kiiresti imenduva tekstuuriga Sun Tan SPF 50 emulsioon annab nahale kauni, kauakestva kuldse sära, sealhulgas välistades päikesepõletuse ohu. Selle pealekandmist hõlbustab praktiline spreipudel.

Mugav 100 ml formaat muudab selle mugavalt reisile kaasa haaratavaks.

SPF15 Sun Tan päevitusvõi 200ml

Sun Tan Butter SPF 15 on ideaalne päikesevõi kiire ja intensiivse päevituse soodustamiseks. Tänu kõrge spektriga sõelumisfiltrite olulisele olemasolule kaitseb see UVA ja UVB kiirte eest, jättes naha niisutatuks ning meeldivalt pehmeks ja lõhnavaks.

Sun Tan Butter SPF 15 on soovitatav neile, kellel on tume või juba päevitunud nahk. See päevitusvõi sobib ideaalselt neile, kellele meeldib tugevalt niisutava toimega toode.

SPF 30 Sun Tan Mineral päevitusemulsioon 100ml

Sun Tan Mineral SPF 30 on uuenduslik päikeseemulsioon näole ja kehale ilma keemiliste filtriteta. Tänu füüsilise mineraalfiltri kasutamisele, mis on saadud looduslikest mineraalidest, tagab see naha kõrge kaitse päikesekiirguse eest.

Sun Tan Mineral SPF 30 koostises olevad looduslikud ja funktsionaalsed toimeained säilitavad õige niisutuse ja naha loomuliku kaitsevõime oksüdatiivse stressi vastu.

Nagu Sun Tan SPF 50, on ka Sun Tan Mineral SPF 30 saadaval mugavas 100 ml reisisuuruses.

Neid kolme päikesekaitsekreemi iseloomustavad aromaatsed noodid, mis paitavad nahka, pakkudes tõelise sensoorse kogemuse.

Selle nahale kandmine enne päikese käes viibimist ning mida võid korrata kogu päeva jooksul ja soovitavalt pärast iga kokkupuudet veega, muutes need momendid tõeliselt meeldivaks heaolu- ja enesehooldushetkeks Philip Martin’si stiilis.

Kas juba tead millisest päikesekaitsekreemist saab sel suvel sinu kaaslane?

Categories: Juuksehooldus

Jaga