Philip Martin’s on lisanud oma Sun Protection päikesehooldustoodete sarja kolm uut toodet, mis on pühendatud meie keha ja juuste heaolule: Fiji värskendav päevitusvesi, Kauai kaitsev juuksegeel ning Maui värskendav ja toitev kehageel.

Tooted on inspireeritud troopiliste saarte loomulikust ilust ja puutumatust võlust ning neis on õrnad, värskendavad lõhnad eksootiliste suviste nootidega, mis viivad meeled kaunite valgete randade ja kristallselge vee juurde.

Avastame koos iga toote eripärad ja omadused:

Fiji värskendav päevitusvesi

Fiji on värskendav päevitusvesi, mis annab leevendust ja heaolu ning on ideaalne näole, kehale ja juustele.

Koos aktiivsete koostisosade kompleksiga annab Fiji päikese käes viibimise ajal kohese värskuse ja aitab intensiivistada päevitust, jättes naha värskendatuks, niisutatuks ja pehmeks. Fiji värskendav päevitusvesi ei sisalda päikesekaitsefaktoreid, seega, et kaitsta enda nahka päikesepõletuse ja päikese kahjustava mõju eest, tuleks seda kasutada koos päikesekaitsevahendiga.

Enne pealekandmist raputage pudelit hästi. Pihustage päikese käes viibimise ajal värskendavat päevitusvett näole, kehale ja juustele periooditi.

Maui värskendav ja rahustav geel

Maui on värskendav ja pehmendav geel, mis on valmistatud Aloe Barbadensise ja piparmündiõliga. Sobib kõikidele nahatüüpidele, pakub leevendust, niisutust ja kauakestvat heaolutunnet nahale, mis on avatud stressile ja välistele teguritele nagu päike, tuul ja sool.

Maui sobib ideaalselt ka rahustava tootena pärast depilatsioone või raseerimist.

Kandke toode vastavatele piirkondadele ja masseerige kuni täieliku imendumiseni.

Kauai juuksegeel

Kauai on ideaalne geel, mis kaitseb meie juukseid selliste stressitekitavate tegurite eest nagu kloor ja soolane vesi. Eriti suveperioodil võivad juuksed muutuda nõrgemaks, hapramaks ja tuhmimaks. Funktsionaalsete toimeainete rikas Kauai kaitsegeel moodustab juustele tõelise barjääri ja aitab seega säilitada struktuurset terviklikkust hoides juuksed terved, kaunid ja läikivad.

Lihtsalt kanna juustele õige kogus toodet ning vajadusel kanna päikese käes viibimise ajal Kauai uuesti peale.

Mugav 75 ml formaat muudab selle sobivaks igat tüüpi reisimiseks ja vajadusteks.

Kui sa ei ole end veel kurssi viinud ka meie teiste Sun Protect sarja toodetega, siis nendest rääkisime oma eelmises blogipostituses “Tere, Päike!”

https://www.cutbrands.ee/tere-paike/

Categories: Juuksehooldus

Jaga