Kuumus, päevitamine, tuul juustes, puhkuseõhk.

Suvi toob endaga alati kaasa lisa vajaduse hoolitseda oma naha ja keha eest ja mitte ainult päikese käes viibimise ajal.

Terve, särava ja ühtlase kuldse jumega naha jaoks on hädavajalik pärast päevitamist pühendada aega keha heaolule; korralikust nahakaitsest päeva jooksul ei pruugi piisata.

Kuidas saame nautida kõiki päikese eeliseid?

Just nimelt suvise ilurutiiniga, mis on loodud punetuse leevendamiseks ja optimaalse niiskustaseme taastamiseks.

Päikeseloojangu” keharutiin

Philip Martin’s pakub Sulle tooteid, mis on loodud Sinu nahale pärast päikese käes veedetud päeva. Igat tüüpi nahk reageerib päikesele erinevalt ning väljendab erinevaid vajadusi ja nõudeid: loo oma isikupärastatud päikeseloojangu ilurutiin.

Saphron

Pärast päeva päikese käes on meie nahk stressis ning vajab niisutust ja toitmist. Dušš õrna ja värskendava geeliga nagu Saphron, on ideaalne naha turgutamiseks ning selle loomuliku elujõu ja energia taastamiseks.

Saphroni rafineeritud ja aromaatsed noodid, mille annab kuninglik safran koos värskete greibiga, on hinnaline kombinatsioon originaalse ja üllatava iseloomuga, et anda nahale dünaamilisust, ärkamist ja sensuaalsust.

Selle dušigeeli eripäraks on selle biolagunevate toorainetega geelkoostis, mis on ideaalne valik neile, kes tunnevad muret keskkonna ja mere ökosüsteemi heaolu pärast.

Maui

Kui Sinu nahk ei ole eriti probleemne, on Maui värskendav ja rahustav geel ideaalne niisutaja ja naha pikaajaliseks heaolutunde andmiseks pärast päevitamist või värskendavat dušši.

Looduslike orgaaniliste koostisosadega, nagu Aloe Barbadensis ja piparmündi eeterlik õli, värskendab see nahka ning aitab seda niisutada ja anda vastupidavust.

Calming Spray

Kui meie nahk on pärast päikese käes viibimist õrn ja punetav, on Calming Spray ideaalne leevendus. Tänu oma taastavatele ja rahustavatele omadustele jätab see naha niisutatuks, elastseks ja puudutamisel siidiseks, ilma rasvase jäägita.

Rahustav ja kaitsev sprei sobib kasutamiseks ka juustele enne värvimist ja/või helestamist, et peanahka rahustada ja kaitsta. Aaloemahl värskendab ja glütserool ning betaiin niisutavad sügavuti. Budleia tüvirakud sisaldavad rikkalikult aktiivaineid ja kasvufaktoreid, mis aitavad nahal uueneda.

Olive & Aloe

Oliivi- ja aaloeõli sobib ideaalselt õrnemale nahale, mis on päikese käes punetav. Tänu oliiviõli ja Aloe Barbadensise ekstraktidele on Olive & Aloe õli taastavate, rahustavate ja toitvate omadustega.

Categories: Kehahooldus

Jaga