Parfüüm ei ole lihtsalt aroom, see on tekstuur, heaolutunne nahal, emotsioon ja nagu meie riided, paljastab see meis enne eneseväljendust midagi meist ja meie maailmast. Parfüümi kandmine võib aidata väljendada meie isikupära, andes endast autentse ettekujutuse.

Igaüks meist on oma hingelt ja isiksuselt üsna ainulaadne, mistõttu on oluline valida ka meie jaoks täiuslik parfüüm – aroom, mis meid kõige paremini esindab ja konkreetsel eluhetkel meis parima esile toob. Philip Martin’si jaoks on ainulaadsus alati olnud ettevõtte üks peamisi aluseid ja Alba e Tramonto sari on sellest kõige ikoonilisem näide.

Meie olemusele kõige sobivama lõhna otsimine on intiimne ja mitte kunagi lihtne kogemus. Aitame Sind valiku tegemisel viie lihtsa, kuid olulise reegliga, mis aitavad Sul Alba e Tramonto sarja seitsme lõhna hulgast leida kõige sobivama lõhna: In Oud, Matita, TY, In Amber, Fumè, Marty ja Opaco.

1. Tunne ennast

Esimene põhireegel oma ideaalse parfüümi leidmisel on olla teadlik iseendast, oma tunnetest ja lõhnamaitsest.

Esimeseks sammuks õiges suunas on kindlaks teha, millist lõhnaperekonda eelistame.

Parfümeeriamaailmas on üheksa peamist lõhnaperekonda: aromaatne, lilleline, tsitruseline, puidune, idamaine, chypre, puuviljane, muskuse ja nahkne perekond; igaühel neist on erinevad ja äratuntavad lõhnaomadused.

Et teada saada, milline lõhnaperekond meid kõige enam köidab, on suurepärane võimalus mõelda oma lemmik lõhnade essentsidele või tutvuda meile juba tuttavate lõhnapüramiididega. Kui oleme meid inspireeriva lõhnaperekonna kindlaks teinud, võime lihtsalt otsida sarnaseid noote Philip Martins’i loomingu hulgast.

Iga parfüümi lõhnanoodid leiad e-poest.

2. Järgi oma sisetunnet

Instinktil on kõige sobivama lõhna valikul oluline roll, eriti kui see viib mõne essentsi välistamiseni: keegi ei kannaks parfüümi, millest ta ei leia enda jaoks sobivat nooti.

3. Väljenda oma isikupära

Iga lõhnaperekond koosneb nootidest, mis annavad iseloomu ja muudavad lõhna ainulaadseks.

Meie olemust kõige paremini paljastava lõhna leidmiseks on saladus ühendada meid köitvad lõhnanoodid nendega, mis kõige enam meie isikupära esindavad.

Keskendu oma identiteedile. Milline aroom peegeldab sind kõige rohkem?

Soe, vürtsikas, hüpnootiline idamaiste sugemetega nagu In Oud või isiksuserohke, kontrastiderikas ja intensiivne nagu Matita?

Elegantne, rafineeritud merevaiguline aroom nagu rull-parfüüm In Amber?

Kas kaasaegne, haarav, sensuaalne ja sitke aroom nagu TY või täidlane, visa ja aromaatne mehelik aroom salapärase ja spirituaalse iseloomuga nagu Fumè?

Lõhn, milles valitseb loomulik, elegantne ja mässumeelne naiselikkus nagu Marty või rafineeritud, sametine, magus ja romantiline aroom nagu Opaco?

Kui kahtled, on parem valida õrnade vähenõudlike nootidega lõhnad, näiteks Opaco.

4. Võta aega, et valida

Enda jaoks sobivaima parfüümi valimiseks on oluline võtta aega.

Kanna parfüümi nahal pulseerivates kehapiirkondades, nagu kael või randmed. Need osad, mis annavad rohkem soojust tugevdavad lõhna.

Tihtipeale laseme end rabada esimesest tipunoodi lõhnamuljest, sest need sobivad meie maitsega kokku, kuid ülekaalus on südame- ja põhinoodid, mis annavad lõhnale iseloomu.

Et hinnata lõhna selle harmoonias ja täiuses, andes südame- ja põhinootidele aega esile kerkida ja meid üllatada, tuleb oodata tund aega.

See aeg annab meile aimu parfüümi intensiivsusest ja kestusest.

5. Võta arvesse kvaliteet

Philip Martin’s on alati seisnud oma toodete koostisesse valitud koostisosade kvaliteedi eest, Alba ja Tramonto sarja lõhnad pole erandiks.

Philip Martin’s on valinud kõige kontsentreerituima lahuse, milles on kõige suurem osa looduslikest ekstraktidest: parfüüm.

Lõhnad on tugevamad, ümbritsevad ja kauakestvad: terve päeva kestev sensuaalne armusuhe. Luksuslikud lõhnad, mis on hindamatud.

Milline Philip Martin’si parfüüm sobib Sulle ideaalselt?

Pea meeles: õige lõhna leidmine ei tähenda, et sa seda kunagi ei jäta. Saame valida mitu lõhna, mida kasutada erinevatel aegadel, jättes ruumi uutele avastustele. Iga päev saame kogeda parfüümi, mis on meie isiksusele truu, kuid erineb teistest.

Categories: Juuksehooldus

Jaga