Cut Brands OÜ on Philip Martin’si ainus ametlik maaletooja Eestis.

Philip Martin’si tooted on loodud bioloogilist päritolu taimsetest koostisosadest, et pakkuda tugevat efektiivsust ja
maksimaalset tähelepanu kõigile meie klientidele, koostööpartneritele ja ümbritsevale keskkonnale.

Philip Martin’si sensoorsed kogemused muudavad iga hoolduse eriliseks hetkeks, mis tagab maksimaalse kvaliteedi ilma meie uskumusi kahjustamata.

5 FUNDAMENTAALSET

elementi

kogu tõde

KOOSTISOSAD

Tänapäeval peame rääkima inimesest, keda nähakse visioonina – inimese, elemendi, loodusena. Iga ettevõte peab võtma inimest tervikuna oma isiksuse, kogemuste ja pühendumustega. Philip Martin’sile pühendumine tähendab õige kompromissi andmist ja tõe rääkimist. Täiesti orgaanilist toodet pole olemas kuna seda tuleb siiski säilitada, on oluline valida rohelise keemiaga kokkusobivad koostisained. Kombinatsioon, mis võimaldab saada tõhusat ja tulemuslikku toodet. Tõe rääkimine tähendab enda tugevdamist ja kliendile millegi tõese andmist – head enesetunnet pakkuvat toodet.

Videos räägib Philip Martin’si asutaja Mauro Trimigliozzi ettevõtte tõdemustest.

teistsugune valik

MISSIOON

Toode, mis on mõeldud just juuksurite kätele.

„Alustades oli mul konkreetne eesmärk: tahtsin luua mitmesuguseid tooteid, erinevate koostisosadega. Eelkõige mõtlesin luua toote, mis kaitseks neid, kes seda iga päev kasutavad, juuksureid ja kosmeetikuid ja tagada, et nende käsi ja tervist austataks,” ütleb ettevõtte Mauro Trimigliozzi.

Philip Martin tõi heaolule pühendatud toodete valikusse uuenduslikkuse, kindlustunde ja ohutuse. Ilma keemilisi, mürgiseid ja kahjulikke komponente kasutamata on toodetel ohutud ja tõhusad koostisained.

Koostööpartnerid

C.U.T Salong

Jõe 4c, Tallinn
www.cutsalong.ee
+372 6 605 599

Sasipea Salong

Fortuuna 23, Tartu
www.sasipea.ee
+372 54 560 560