Väikesed hetked ja lihtsad žestid, mis saadavad meid terve 2022. aasta, et enda ja oma keha eest paremini hoolt kanda.
Selles blogi postituses inspireerib Philip Martin’s meid hea harjumusega, mis enda ilurituaali lisada ning mis on täielikult pühendatud meie juustele, eriti juuste pikkuse heaolule.

Hoolitse oma juuste ja nende pikkuse eest

Kes eelistab pikemaid juukseid lühemate asemel, siis kindlasti teavad, et soovitud pikkuse saavutamiseks ja tervete juuste saladus on nende eest hoolitsemine. Vaja on rohkem hoolt ja tähelepanu, et juuksed oleksid tugevad, säravad ja pehmed, eriti talvel. Peanaha ja juuste hea niisutus on hädavajalik: külm temperatuur ja niiskus kipuvad juukseid rikkuma ja kuivatama, kaotades sära.

Soovitame oma juuksehooldusrutiini kasutusele võtta hoolduse toitva ning puhta jojoobi õliga.

Taastab elastsuse ja sära

Philip Martin’si Jojoba Pure Oil on toitev õli, mida iseloomustavad selle tsitruselised noodid. Puhta jojoobiõli koostisel on palju kasulikke omadusi, see on ülimalt toitev, niisutav, elastsust andev ja pehmendav. Selle tasakaalustav, kaitsev ja vereringet stimuleeriv toime muudab selle toote ideaalseks kahjustatud juuste ja nende pikkuse taastamiseks.

Jojoba Pure Oil on lihtne, kuid tõhus ilurituaal: üks kuni kaks korda nädalas, Jojoba Pure Oil õliga, alustades otse juuksejuurest kuni juuste pikkuseni. Toode sobib kasutamiseks silmameigieemaldajana ja epilatsioonijärgse niisutajana, aga ka peanaha toitmiseks ja niisutamiseks ning juuste kaitsmiseks enne värvimist.

Jojoba Pure Oil ilurituaal

Hoolduse läbiviimiseks lihtsalt kanna toode õrna massaažiga juustele ja seejärel mähi  juuksed eelistatavalt sooja või niiske rätikuga rätikuga.

Soovitatav peas hoidmise aeg on 5–15 minutit, kuid võib hoida ka kauem. Jojoba Pure Oil ei koorma juukseid, nii et võid lasta tootel olla juustes isegi tund.

Pärast peas hoidmist pese õli juustest välja, alustades vähese vee kogusega, et õli juustest korralikult välja masseerida. Juuksed jäävad sügavalt niisutatud, säravad, elastsed ja äärmiselt pehmed.

Täiendava niisutuse saamiseks soovitame kasutada puhastusfaasis Philip Martin’si Maple Wash niisutavat šampooni ja Maple Rinse’i niisutavat maski.

Tugeva vedelikupuuduse korral soovitame vähemalt kord nädalas teha lisahooldust superniisutava juuksemaskiga Fusion Luxury Mask.

Categories: Juuksehooldus

Jaga