Tasuta transport tellimustele üle 55€

Ultimate Gel 250ml

Original price was: 43,70 €.Current price is: 21,85 €.

50% Off

Laos

Laos

Laos

Harilikul aaloel baseeruv geel on keskmise tugevusega ja sobib juuste viimistlemiseks ning kinnitamiseks. Märgadesse juustesse kandes aitab see soengut kinnitada ja lokke defineerida.

Kirjeldus

Kasutamine:

Kodune kasutamine

Kanna sobiv kogus toodet peopesadele ja jaota kogu pikkuse ulatuses ühtlaselt juustesse. Viimistle.

Professionaalne kasutamine

Sobib kõigile juuksetüüpidele. Kanna märgadesse juustesse soovitud hoidvuse saavutamiseks vajalik kogus ning viimistle. Sobib lokkis, lainelistele või kahustele juustele elastsuse andmiseks.

Mida see teeb:

  • Niisutab
  • Normaliseerib
  • Annab elastsust

pH: 4.0 – 5.0

Aktiivsed toimeained:

  • Orgaaniline aaloeekstrakt

Arvatakse, et hariliku aaloe tugevalt põletikuvastase, niisutava ja pehmendava mõju tagavad taime koostises olevad polüsahhariidid (glükomannaan, galaktoos, pentoos, kusihape); samuti on tõenäoline, et ekstraktide kasulik toime nahale tuleneb polüsahhariidide sünergilisest koostoimest teiste geelis sisalduvate aktiivsete toimeainetega.

Näiteks sisaldab aaloe veel aminohappeid, happeid (sidrun-, õun-, merevaikhape), erinevaid ensüüme, saponiine, antratseenühendeid ja mineraale.

  • Naatriumfütaat

Naatriumfütaat on fütiinhappe naatriumsool, mida saadakse nisu- ja riisikliidest ning sellel on looduslikult kelaativ toime. See on tumedat värvi vees lahustuv vedelik, millel on iseloomulik lõhn. Vesilahuses on selle pH umbes 4.5. Naatriumfütaadi peamine funktsioon on metalli katioonide (kaltsium, magneesium, raud) kelaatimine, mis takistab neil kosmeetikatoote teiste koostisainetega seondumise ja seeläbi tagab toote stabiilsuse. Looduskosmeetikas kasutatakse naatriumfütaati kelaatijana väga väikeses koguses (0.1%), et asendada EDTA-d. Seda kasutatakse seepides, šampoonides, palsamites ja juustesse jäetavates toodetes. Naatriumfütaat on biolagunev toode, mille puhul pole täheldatud nahaärrituse teket.

Leia veel sarnaseid tooteid

Title

Go to Top