Kuna elame kliimas, kus valitseb karge talvine ilm, siis oled tõenäoliselt kursis sellega, kuidas see sinu juustele mõjub. Talvine ilm on karm kõikidele juuksetekstuuridele ja -tüüpidele. Nii nagu nahk, vajavad ka juuksed kaitset külma eest, et püsida pehmed ja terved. Talvel kaitsed oma kiharaid külma õhu, piitsutavate tuulte, staatilise elektri ja isegi siseruumide kuumuse eest, kuid kevade saabudes märkad, et sinu armsaid juuksed ei ole enam nii säravad ja elujõulised, millega kevade saabudes uhkeldada! Mida teha?

Meil on sulle lahendus: rekonstrueerimine, Re-mersive hooldusega. Lisaks professionaalsele hooldusele saate oma juukseid hooldada isegi kodus, saavutades tõeliselt hämmastava tulemuse.

Professionaalne hooldus

Meie esindussalongis C.U.T Salong, saad parandada oma juuksekiudu, andes peanahale sügava niisutuse ning taastades kaitse, sära ja pehmuse. Tulemused on kohesed. Valkude ja hüdrolüüsitud keratiiniga varustamine on selle hoolduse alustalad.

Kodune hooldus

Re-mersive Luxury Cream annab juustele tagasi volüümi ja sära, toites neid sügavalt ja taastades vajaliku koguse vitamiine. See hooldus tasakaalustab liigse harjamise, kloori, soola või halbade toitumisharjumuste negatiivseid mõjusid ning taastab kiududes niiskuse ja sära.

1 Pesu

Tee juuksed täielikult märjaks. Pigista paar tilka Everyday Washi peopesale ja kanna seda otsmikupiirkonnale, oimupiirkondadele, pea ülaosale ja kuklale, masseerides õrnalt sõrmeotstega. Loputa hoolikalt leige veega. Vajadusel korda.

Everyday Wash on Philip Martins’i šampoon, mis tänu oma koostisainetele austab nahka ja juukseid – kummeli ekstrakt, mis parandab kapillaaride kahjustusi; nõiapuu, mis ravib põletikku ja käokuld, millel on puhastav omadus.

2 Kuivata juuksed rätikuga

Kui šampoon on täielikult välja pestud, kuivata juuksed rätikuga, et eemaldada liigne vesi. Liigne vesi piirab toote tõhusust.

3 Kanna juustele Re-mersive Luxury Cream

Pigista peopesale kogus, mis jääb vahemikku 5-10 gr (olenevalt juuste paksusest ja pikkusest).  Aktiveeri toode, hõõrudes seda kätevahel kuniks tekib õrnalt vahutav kreem ning kanna see kogu pikkuses juustele. Lase viis minutit mõjuda ning loputa.

Hüdratsioon, rekonstruktsioon ja kaitse ühendatud üheks tooteks. Maisi-, soja- ja nisuvalgud koos makadaamiaõli ja porgandiõliga toidavad juukseid sügavuti.

Categories: Juuksehooldus

Jaga